2019 FAZİLET TAKVİM KATALOĞU

KASTAMONU/ KASTAMONU KIRTASİYE KİTAP ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ SAN.TİC. Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. Şehit Bülent Gider Cad. No:12 Kastamonu Tel: 0531 992 11 36 E-mail: kastamonu@camlicakitap.com KAYSERİ / ÇAMLICA TAAHHÜT YAYINCILIK Hunat Mah. Zenneci Sokak No:17/6 Melikgazi / Kayseri Tel: 0505 493 19 22 E-posta: kayseri@camlicakitap.com KOCAELİ / ÖZEL FERAH EĞİTİM KIRTASİYE Körfez Mah. Ş. Rafet Karaca Blv. No: 16 İzmit / Kocaeli Tel: 0262 324 55 24 / 0543 324 55 23 E-posta: kocaeli@camlicakitap.com KONYA / TURNED KIRTASİYE Şemsi Tebrizi Mah. Şerafettin Cd. No: 44 / A Karatay / Konya Tel: 0536 507 82 00 - 0332 350 60 56 E-posta: konya@camlicakitap.com KÜTAHYA / KÜTAHYA KİTAP KIRTASİYE Meydan Mah. Mithatpaşa Cad. No: 44 Merkez / Kütahya Tel: 0274 222 0 313 / 0505 497 96 33 E-posta: kutahya@camlicakitap.com NİĞDE / NİĞDE UFUK KIRTASİYE Aşağı Kayabaşı Mah. Bilgili Sk. Hekimoğlu Konutları C Blok Altı No: 2/2b Merkez / Niğde Telefon: 0388 221 04 99 E-posta: nigde@camlicakitap.com RİZE / ŞAFAK EĞİTİM Atatürk Caddesi Eminettin Mah. No: 259/B Merkez / Rize Tel: 0536 435 11 99 E-posta: rize@camlicakitap.com SAKARYA / SAKARYA GÜNEŞ TURİZM SEYH. YEMEK TEM. HİZM. TİC. ve SAN. AMaltepe Mah. Ş. Mürsel Uluç Sok. No: 5 Adapazarı / Sakarya Tel: 0264 300 10 10 E-posta: sakarya@camlicakitap.com SAMSUN / SAMSUN ÇAMLICA KİTAP KIRTASİYE Hançerli Mah. Necip Bey Cad. No: 54 İlkadım / Samsun Tel: 0362 435 35 25 E-posta: samsun@camlicakitap.com SİVAS / SİVAS ÇAMLICA KİTAP KIRTASİYE Sularbaşı Mah. Kepenek Caddesi Ergin Apartmanı Altı No: 9 Merkez / Sivas Tel: 0346 224 66 67 E-posta: sivas@camlicakitap.com TEKİRDAĞ / TRAKYA TUNA YAYINCILIK Gündoğdu Turgut Mah. Bağlaryurdu Cad. A Blok No: 57/4/1 Süleymanpaşa - Tekirdağ Tel: 0282 261 11 13 0546 886 22 01 E-posta: tekirdag@camlicakitap.com TRABZON / HİSAR KIRTASİYE Değirmendere Mah Otogar İçi Kat: 2 No: 71 Merkez / Trabzon Tel: 0462 224 00 15 E-posta: trabzon@camlicakitap.com VAN / SARAYBURNU EĞİTİM İskele Cad. Yeni Yeniyol Kavşağı Yeni Defterdarlık Altı B-42 Merkez / Van Tel: 0507 053 9829 E-posta: van@camlicakitap.com HOLLANDA / ÇAMLICA KİTAP B.V. Bemmelseweg 67 6662 PE Elst Tel: 00316-19 781 640 E-posta: info@camlicakitap.nl ALMANYA / ENDER GMBH Melatener Weg 18 50825 Köln Tel: 0049 221 69 05 89 0 – Fax: 0049 221 69 05 89 29 E-posta: info@ender-gmbh.com

RkJQdWJsaXNoZXIy NTY0MzU=